4Slim Čekankový topping příchuť čokoláda 330g

4Slim Čekankový topping příchuť čokoláda 330g

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 42508
149 Kč
4Slim Čekankový topping příchuť čokoláda 330g
4Slim Čekankový topping příchuť čokoláda 330g
Novinka

Rychlé odeslání do druhého dne

Bonusový program

100% zákazníků nás doporučuje

Veškeré zboží máme skladem

Tekutá poleva z čekankového extraktu s příchutí čokolády, se sladidlem.

Čekankový topping 4slim, to je sladká hustá Low Carb poleva, která se může pyšnit nízkým obsahem cukru a tuku na rozdíl od jiných toppingů. Přirozeně bez lepku, bez konzervačních látek, bez soli, s vysokým obsahem vlákniny a se sníženou energetickou hodnotou, vegan OK. Proto je vhodná pro všechny druhy diet.

Čekankový topping je poleva s čokoládovou příchutí s nízkým obsahem cukru. Skvěle se hodí k dochucení ovesných kaší, dezertů, zmrzlinových pohárů, rýžových nákypů, proteinových palačinek či jogurtů. 

Složení: extrakt z kořene čekanky 96,4 %, čokoládové aroma, sladidlo: sukralóza 0,1 %, konzervant: sorban draselný.

Doporučené dávkování: 10 – 20 g denně. Při nadměrném užití se mohou vyskytnout mírně nadýmavé účinky.

Chraňte před slunečním zářením. Po otevření skladujte v chladu a temnu. Případný sediment není na závadu.

Země původu primární složky: EU

Hmotnost: 330 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce, oříšky, tyčinky a káva
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 8595245318079
Objem: 330g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Značka 4Slim nabízí kvalitní a chutné potraviny s nízkým obsahem cukru. Zaměřují se hlavně na čekankové sirupy, ale v jejich nabídce najdete i džemy a tyčinky.