Compeed náplast na opary 15 ks

Neohodnoceno
189 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ultratenká, průhledná náplast na opary COMPEED je první hojivá a zároveň disktétní náplast k léčbě oparů. Vytváří ideální hojivé prostředí pro léčbu oparu, zmírňují bolest, svědění, pálení a otok. Díky tomuto přístupu dosahují srovnatelné rychlosti hojení oparu jako acyklovir 5% krém a navíc přinášejí řadu dalších výhod, které je odlišují od ostatních léčebných postupů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje rychlejší hojení, je nedráždivá a hypoalergenní neobsahuje nepříznivě působící rozpouštědla.

Ačkoli sama je téměř neviditelná, dokáže opar zamaskovat a dokonce je možné na ní nanést make-up nebo rtěnku.

Díky "motýlkovému" aplikátoru je možné náplast aplikovat bez dotyku oparu a také po dobu jeho léčby opar bezpečně uzavírá. Tím se významně snižuje riziko jeho kontaminace, stejně jako riziko přenosu infekce na další části těla nebo na rodinu a děti.

Opary jsou bolestivé puchýřky naplněné tekutinou vyskytující se v okolí úst, nosu a brady. Opary jsou způsobeny velice nakažlivým virem HSV-1. K přenosu viru nejčastěji ddochází úzkým fyzickým kontaktem jako je objímání a líbání. Po nakažení přebývá virus skrytý v těle. Virus nelze z těla definitivně odstranit.

Jak správně aplikovat náplast:

Na čistou a suchou pleť, nepoužívejte předtím krémy. Nalepte náplast při prvních pocitech brnění pro proléčení oparu ve všech fázích. Náplast používejte nepřetržitě ve dne i v noci do úplného proléčení oparu. Během léčby oparu může při nadměrné vlhkosti puchýřku dojít ke vzniku bílého ochranného povlaku. Jedná se o běžnou část léčebného procesu. Náplast vyměňte, až když se sama začne odlepovat (obvykle 8 hodin). Pokud náplast drží, není potřeba ji vyměňovat. Chcete-li náplast odstranit dříve, nestrhávejte ji! Uchopte ji za okraj a natáhněte ji podél pokožky (v opačném směru než by jste ji strhávali). Před odstraněním doporučujeme náplast navlhčit teplou vodou.  

Balení obsahuje 15 náplastí.

Údaje o firmě:

www.jnj.cz

www.jnj.com

www.compeed.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro maminky
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: