Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok 3m+, 2 ks

Neohodnoceno
Značka: Philips AVENT
159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Philips AVENT Dudlík Anti-colic/Classic+ 3 střední průtok 3m+, 2 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

• 3 otvory
• střední průtok
• 3 m+

Dudlík na láhev AVENTse 3 otvory – se středním průtokem.
Pro děti od 3 měsíců.


Dudlíky AVENT jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu. Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen.

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Savičky a pítka
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: